Secretariaat bereikbaar via: info@prohles.nl

Stafmedewerkers van onze organisatie

Bouwzaken
Zowel de heer Gerard Bezemer en de heer Leen van Duyn zijn als bouwkundige in dienst bij PROHLES. Zij houden zich bezig met de planning van groot onderhoud, de begeleiding van nieuw- en verbouwprojecten van de scholen en zijn verantwoordelijk voor de onderverhuur van de schoolgebouwen.
Gerard Bezemer is te bereiken onder nummer   06-45380708 
of gerard.bezemer@prohles.nl
Leen van Duijn is te bereiken via
email: leen.vanduijn@prohles.nl

Personeelszaken
Mevr. Dineke Heemskerk personeelsconsulent op het bestuurskantoor. Zij houdt zich bezig met de uitvoering van de Wet Verbetering Poortwachter, het casemanagement voor alle personeelsleden en organisatie van de zorgteambijeenkomsten. Mevr. Heemskerk is op dinsdag, woensdagochtend en donderdag te bereiken op het bestuurskantoor.
Dineke Heemskerk is te bereiken onder nummer 071-4082504  of
dineke.heemskerk@prohles.nl .

Medewerker kwaliteit
Mevr. Bea Duivenvoorden is op maandag (de hele dag) en donderdagochtend te bereiken op het bestuurskantoor
 Bea Duivenvoorden is te bereiken onder nummer 071-4082504 of 
bea.duivenvoorden@prohles.nl

Bestuurs- en managementondersteuner
Corrie Quartel is te bereiken onder nummer 071-4082504 of 
 corrie.quartel@prohles.nl
Medewerker gegevensbescherming
Mevr. Ilse Wolff houdt zich bezig met alle wet- en regelgeving rondom de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) ze werkt op donderdag voor onze stichting.
Ilse Wolff is op donderdag te 
bereiken onder nummer
071-4082504 of
ilse.wolff@prohles.nl


ICT-coördinator
(foto volgt)
Willem-Jo Barnhoorn is te bereiken onder nummer
071-4082504 of
willemjo.barnhoorn@prohles.nl


Webmaster PROHLES
Kees van der Plas is als vrijwilliger 24/6 webmaster van PROHLES
Hij is te bereiken via e-mail: 
webmaster@prohles.nl